FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Kishim kënaqësinë që në shkollën tonë të futbollit, të kemi për vizitë zyrtarë të gjigantit evropian, skuadrës më të trofeshme portugeze, S.L. Benfica.

Kishim kënaqësinë që në shkollën tonë të futbollit, të kemi për vizitë zyrtarë të gjigantit evropian, skuadrës më të trofeshme portugeze, S.L. Benfica. Koordinatori global i zgjerimit, Miguel Reis dhe zyrtari i lartë teknik, Davide Gomes, u pritën nga sekretari i Fc Ballkanit, Arben Osmani dhe drejtori i shkollës tonë të futbollit, Driton Mamaj. Mysafirët […]

Mbyllet pa gola ndeshja ndaj Llapit në Suharekë!

Mbyllet pa gola ndeshja ndaj Llapit në Suharekë! Duelin e radhës e zhvillojmë në kryeqytet ndaj Prishtinës, pas pauzës së ndeshjeve të Kombëtareve. Na priftë e mbara 🧡🖤#FCBallkani #ForcaBallkani #AlbiMallSuperliga

Sërish futbollistët tanë në Kombëtare 🇽🇰

Sërish futbollistët tanë në Kombëtare 🇽🇰 Qendërmbrojtësi ynë, Lumbardh Dellova, është ftuar për ndeshjet e muajit mars nga përzgjedhësi i Kosovës, Franco Foda. Ekipit A përfaqësues për ndeshjen me Hungarinë, i bashkohet edhe mesfushori ynë i çmuar, Lindon Emerllahu, i cili fillimisht do të jetë i gatshem për përballjen ndaj Gjermanisë, me grupmoshat U-21. Ju […]

Nesër në stadiumin e qytetit në Suharekë jemi nikoqirë të skuadrës së Llapit.

Të dashur tifozë dhe gjithë ju dashamirë të Fc Ballkanit, Nesër në stadiumin e qytetit në Suharekë jemi nikoqirë të skuadrës së Llapit. Me ju në tribunë dhe me futbollistët tanë duke dhënë 100%-shin e tyre, kemi treguar gjithmonë se jemi më të fortë. Dueli ndaj skuadrës nga Podujeva fillon në orarin e zakonshëm të […]

Fantazisti ynë, Nazmi Gripshi është shpallur Ylli i Javes nga Federata e Futbollit të Kosovës.

Fantazisti ynë, Nazmi Gripshi është shpallur Ylli i Javes nga Federata e Futbollit të Kosovës. Ky vlerësim i FFK-së për 10-shin tonë, vjen pas paraqitjes fantastike ndaj Malisheves dhe super golit të realizuar. Vazhdojmë të përgaditemi për ndeshjet e radhës, pas të cilave besojmë që sërish lojtarët tanë, të jenë prej protagonistëve kryesorë. 🧡🖤#FCBallkani #ForcaBallkani

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu