Rikthehemi në Superligë

Rikthehemi në Superligë Me fillim në orën 16:00, në stadiumin e qytetit në Suharekë, presim skuadrën e Gjilanit. Si gjithmonë me përkrahjen e tifozërisë tonë, skuadra është çdo herë e më e fortë Na priftë e mbara, Suharekë #FCBallkani #KrenariaeKosovës

Tifozë të dashur,

Tifozë të dashur, Aventurën e fazës së grupeve në UECL, e nisim në Çeki përball Plzenit kurse e mbyllim në Kroaci, ndaj Dinamos. Na priftë e mbara #FCBallkani #UECL

Tifozë të dashur

Tifozë të dashur Rrugëtimin tonë në grupet e Konferencës së Evropës, e vazhdojmë ndaj këtyre kundërshtarëve: 1.GNK Dinamo Zagreb 2.FC Viktoria Plzen 3.FC Astana Me punën dhe përkushtimin tonë maksimal, do ta bëjmë të pamundurën që të paraqitemi sa më denjësisht ndaj çdo kundërshtari. Na priftë e mbara, shqiptarë #FCBallkani #ForcaBallkani #UECL

Unë kampioni yt, Kosovë

Unë kampioni yt, Kosovë 💪🇽🇰🇦🇱 Për të dytin vit radhazi, e bëmë detyrën, për çka kemi punuar pa ndalur në asnjë moment. Si përfaqësuesit kryesorë të Republikës, luftuam pa rreshtur për shtetin dhe emblemën tonë reprezentative. Kemi dhënë gjithçka nga vetja, që flamuri ynë shtetëror të rreshtohet aty ku e ka vendin, në mesin e […]

XI STARTUESE

XI STARTUESE 🧡 FCBallkani ForcaBallkani UECL PlayOFF

Jemi vetëm një ditë para finales kryesore, në eliminatoret e UECL-së.

Jemi vetëm një ditë para finales kryesore, në eliminatoret e UECL-së. Në stadiumin “Mezőkövesdi” të Hungarisë, me fillim në orën 20:00, zbresim për t’i zhvilluar 90 minutat më të rëndësishme të krejt kampanjës evropiane. Çdo gjë është gati në kampin tonë, andaj nesër do ta japim çdo gjë të mundshme nga vetja, për t’ia arritur […]

Të dashur tifozë,

Të dashur tifozë, Skuadra ka arritur në Hungari, ku të enjten e zhvillojmë ndeshjen më të rëndësishme të fazës eliminatore në UEFA Conference League. Tashmë jemi përball sfidës kryesore, krejt forca dhe energjia jonë është e fokusuar në këtë duel, nga i cili me besim të plotë, shpresojmë të dalim faqebardhë. Na priftë e mbara […]