FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Skuadra ka nisur sot përgatitjet në Suharekë pas fazës përgatitore shumë pozitive në Antalya.

𝗧𝗲̈ 𝗱𝗮𝘀𝗵𝘂𝗿 𝘁𝗶𝗳𝗼𝘇𝗲̈ 🧡🖤

⚽️ Skuadra ka nisur sot përgatitjet në Suharekë pas fazës përgatitore shumë pozitive në Antalya.

Ekipi ka qëndruar në pushim 2 ditë për të rikuperuar energjitë e humbura në fazë.

Ndërsa sot gjatë paradites ka kryer stërvitjen e parë në shtëpi.

💪 Ekipi do të vazhdojë me të njejtin përqëndrim dhe ritëm maksimal për të bërë një sezon sa më të mirë dhe për të mbrojtur titullin 𝗞𝗮𝗺𝗽𝗶𝗼𝗻 🧡

🧡🖤 Na priftë e mbara Suharekë

#fcballkani#forcaballkani

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu