FC Ballkani

Kanë mbetur edhe 270 minuta për t’u zhvilluar në fushë, në të cilat kampionët tanë nuk do të kursejnë asgjë nga vetja. 

Të dashur tifozë🧡,

Kanë mbetur edhe 270 minuta për t’u zhvilluar në fushë, në të cilat kampionët tanë nuk do të kursejnë asgjë nga vetja.

Janë 16200 sekonda betejë futbolli, ku nën betim,secili futbollist në fushë, është gati të derdhë edhe djersën e fundit të energjisë, për ta shtruar rrugën e re drejt lavdisë.

Nga sot, janë edhe 18 ditë, çdo moment i së cilave është i mbushur me motivin më të madh të mundshëm, për ta dërguar BALLKANIN atje ku jemi mësuar ta shohim, duke bërë krenar çdo shqiptar.

Në këto 3 finale që na presin, me XHEBRAILAT dhe çdo tifoz të klubit, bashkë do të shkëlqejmë, bashkë do të luftojmë, që në fund bashkë të festojmë!

Na priftë e mbara!

#FCBallkani

#ForcaBallkanj

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu