FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Faleminderit për kontributin kampioni ynë, 𝗘𝗥𝗠𝗔𝗟 𝗞𝗥𝗔𝗦𝗡𝗜𝗤𝗜

Sot u kompletua transferimi i tashmë ish-lojtarit tonë, Krasniqit në klubin Rumun 𝗖𝗙𝗥 𝗖𝗟𝗨𝗝 🤝

Krasniqi ishte pjesë e jona që nga viti 2019 duke mbajtur barrën e ekipes së bashku me shumë lojtar të ekipës dhe në sezonin 2021/2022 ishte poashtu njëri prej shumë lojtarëve të klubit që e arritëm suksesin e titullit kampion i Superligës së Kosovës, ai vazhdoi duke shkruar histori në futbollin Kosovar me pjesëmarrjen në garat evropiane dhe së fundmi e veshi edhe fanellën e kombëtarës së Kosovës.

Emri i tij do të mbetet gjithmonë i skalitur në klubin tonë.💪

𝗙𝗖 𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶 të dëshiron shumë shëndet dhe suksese në karrierë!🧡

#FCBallkani

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu