FC Ballkani

Ditën e sotme e përfunduam fazën përgatitore në Antalya të Turqisë e cila zgjati gjithsej 14 ditë.

Ditën e sotme e përfunduam fazën përgatitore në Antalya të Turqisë e cila zgjati gjithsej 14 ditë.

Ekipi i udhëhequr nga trajneri Ilir Daja përveç stërvitjeve zhvilloi 3 ndeshje miqësore që u mbyllën me fitore nga portokall e zinjët, e po ashtu gjatë kësaj faze u mbajt edhe ndeshja e Superkupës së Kosovës 2021/2022 të cilën e fituam.

Ne do të udhëtojmë për Kosovë sot dhe jemi të gatshëm për synimin e stinorit pranveror, të mbrojmë titullin kampion.

Na priftë e mbara Suharekë 🧡

#FCBallkani

#PreSeason

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu