FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

#MATCHDAY

#MATCHDAY . #fcballkani #forcaballkani #albimallsuperliga

𝗧𝗲̈ 𝗱𝗮𝘀𝗵𝘂𝗿 𝘁𝗶𝗳𝗼𝘇𝗲̈

𝗧𝗲̈ 𝗱𝗮𝘀𝗵𝘂𝗿 𝘁𝗶𝗳𝗼𝘇𝗲̈ Të shtunën fillon stinori pranveror në Albi Mall Superligën e Kosovës, ndeshja e parë do të jetë kundër FC Malishevës në Stadiumin “Liman Gegaj” në Malishevë me fillim nga ora 13:00. Ne jemi të gatshëm për të vazhduar mbrojtjen e titullit kampion. 𝗡𝗮 𝗽𝗿𝗶𝗳𝘁𝗲̈ 𝗲 𝗺𝗯𝗮𝗿𝗮 𝗦𝗨𝗛𝗔𝗥𝗘𝗞𝗘̈ #KrenariaeKosovës #fcballkani

𝗖𝗲𝗿𝗲𝗺𝗼𝗻𝗶𝗮 𝗲 𝗿𝗶𝗸𝘁𝗵𝗶𝗺𝗶𝘁 𝘁𝗲̈ 𝗔𝗟𝗕𝗜 𝗠𝗔𝗟𝗟 𝗦𝗨𝗣𝗘𝗥𝗟𝗜𝗚𝗘̈𝗦!!

𝗖𝗲𝗿𝗲𝗺𝗼𝗻𝗶𝗮 𝗲 𝗿𝗶𝗸𝘁𝗵𝗶𝗺𝗶𝘁 𝘁𝗲̈ 𝗔𝗟𝗕𝗜 𝗠𝗔𝗟𝗟 𝗦𝗨𝗣𝗘𝗥𝗟𝗜𝗚𝗘̈𝗦!! @albi.mall @ffk_kos Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me Albi Mall, sponzorin gjeneral te Superligës së Kosovës, dje kanë organizuar evenimentin – Hapja e stinorit të ri pranveror të Superligës! Në këtë ceremoni morën pjesë të gjitha klubet e Superligës së Kosovës në një ngjarje të veçantë, […]

FITOREEE

FITOREEE Kalojmë tutje në çerekfinalen e Kupës së Kosovës me dy gola të shënuar nga Albion Rrahmani në minutën e 86’ dhe Lumbardh Dellova në të 91’ VAZHDOJMË… #fcballkani #forcaballkani #kupaekosoves

#MATCHDAY

#MATCHDAY . . #fcballkani#forcaballkani

𝗧𝗲̈ 𝗱𝗮𝘀𝗵𝘂𝗿 𝘁𝗶𝗳𝗼𝘇𝗲̈

𝗧𝗲̈ 𝗱𝗮𝘀𝗵𝘂𝗿 𝘁𝗶𝗳𝗼𝘇𝗲̈ Nesër rikthehemi në ndeshjet e futbollit Kosovar. Do të përballemi me skuadrën nga Prizreni, FC A&N me fillim nga ora 13:00 në stadiumin e Qytetit- Suharekë në kuadër të Kupës së Kosovës. 𝗡𝗮 𝗽𝗿𝗶𝗳𝘁𝗲̈ 𝗲 𝗺𝗯𝗮𝗿𝗮 𝗦𝘂𝗵𝗮𝗿𝗲𝗸𝗲̈ #FCBallkani #ForcaBallkani #KupaeKosovës

Skuadra ka nisur sot përgatitjet në Suharekë pas fazës përgatitore shumë pozitive në Antalya.

𝗧𝗲̈ 𝗱𝗮𝘀𝗵𝘂𝗿 𝘁𝗶𝗳𝗼𝘇𝗲̈ Skuadra ka nisur sot përgatitjet në Suharekë pas fazës përgatitore shumë pozitive në Antalya. Ekipi ka qëndruar në pushim 2 ditë për të rikuperuar energjitë e humbura në fazë. Ndërsa sot gjatë paradites ka kryer stërvitjen e parë në shtëpi. Ekipi do të vazhdojë me të njejtin përqëndrim dhe ritëm maksimal për […]

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu