FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

𝗪𝗘𝗟𝗖𝗢𝗠𝗘 𝗬𝗢𝗔𝗡 𝗠𝗔𝗥𝗖-𝗢𝗟𝗜𝗩𝗜𝗘𝗥!!

✅ 𝗪𝗘𝗟𝗖𝗢𝗠𝗘 𝗬𝗢𝗔𝗡 𝗠𝗔𝗥𝗖-𝗢𝗟𝗜𝗩𝗜𝗘𝗥!!💪🧡⚽️ @yoanmarcolivier

✍🏻 𝗙𝗖 𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶 njofton se sulmuesi 𝗬𝗼𝗮𝗻 𝗠𝗮𝗿𝗰-𝗢𝗹𝗶𝘃𝗶𝗲𝗿 është zyrtarisht futbollist i skuadrës sonë!

Sulmuesi 22-vjeçar ka firmosur ditën e sotme me klubin tonë një kontratë 2 vjeçare.

⚽️22-vjeçari 𝗢𝗹𝗶𝘃𝗶𝗲𝗿 vjen te 𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶 nga kampionati ynë , ku së fundmi ishte pjesë e FC Malishevës.

💪🏻 Klubi ynë i uron mirëseardhje dhe shumë suksese me fanellën e skuadrës sonë. Mirësevjen 𝗢𝗹𝗶𝘃𝗶𝗲𝗿 🤝

#fcballkani#forcaballkani#marcolivier

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu