FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Të dashur XHEBRAILA dhe gjithë ju tifozë të FC BALLKANIT,

Të dashur XHEBRAILA dhe gjithë ju tifozë të FC BALLKANIT,

Klubi dëshiron të ju falenderojë secilin prej jush, që mbrëmë i keni dhënë zemër lojtarëve tanë, të cilët me mbështetjen tuaj të vazhdueshme gjatë 90 minutave, shfaqën një futboll të bukur e rezultativ.

E kemi thënë disa herë dhe do ta themi gjithmonë,

BASHKË JEMI SHUMË MË TË FORTË!

Na priftë e mbara në ndeshjet e radhës 💪🧡🖤

#FCBallkani

#Xhebrailat

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu