FC Ballkani

NJOFTIM!

NJOFTIM!

Tifozë të dashur, biletat për ndeshjen ndaj kampionit të Irlandës së Veriut, FC Larne, dalin në shitje nesër nga ora 11:00.

Ato mund t’i gjeni në zyrën e klubit te stadiumi i qytetit, si dhe te sheshi në Suharekë, deri në orën 21:00.

Ndërkaq të martën në ditën e ndeshjes (25.07.2023) në Suharekë, biletat mund t’i siguroni deri në orën 17:00, kurse atë ditë në shitje janë edhe te stadiumi “Fadil Vokrri” në Prishtinë, nga ora 11:00 deri në orën 19:00.

Na priftë e mbara 🧡🖤

#FCBallkani

#ForcaBallkani

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu