FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Tifozë të dashur,

Tifozë të dashur, Biletat për ndeshjen kualifikuese të rrethit të dytë në UEFA Conference League, Ballkani – Larne, tashmë janë në shitje. Ato mund t’i siguroni në dy pikat e shitjes, në sheshin e qytetit të Suharekës si dhe te zyra e klubit, te stadiumi i qytetit. Sot dhe nesër, nga ora 11:00 deri në […]

𝗡𝗝𝗢𝗙𝗧𝗜𝗠 𝗣𝗘̈𝗥 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔!

𝗡𝗝𝗢𝗙𝗧𝗜𝗠 𝗣𝗘̈𝗥 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔! Njoftojmë të gjitha mediat e interesuara për ta ndjekur ndeshjen kualifikuese të Ligës së Konfefencës së Evropës, Ballkani – Larne, se e kemi hapur procesin e akreditimit! Aplikimi bëhet përmes e-mail adresës, duke paraqitur të dhënat personale të përfaqësuesit të redaksisë, bashkangjitur me të dhënat e mediumit për të cilin aplikoni. 𝗺𝗲𝗱𝗶𝗮@𝗳𝗰𝗯𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶.𝗰𝗼𝗺 […]

NJOFTIM!

NJOFTIM! Tifozë të dashur, biletat për ndeshjen ndaj kampionit të Irlandës së Veriut, FC Larne, dalin në shitje nesër nga ora 11:00. Ato mund t’i gjeni në zyrën e klubit te stadiumi i qytetit, si dhe te sheshi në Suharekë, deri në orën 21:00. Ndërkaq të martën në ditën e ndeshjes (25.07.2023) në Suharekë, biletat […]

Mposhtemi në Razgrad nga Ludogorets.

Mposhtemi në Razgrad nga Ludogorets. Kualifikimet evropiane i vazhdojmë në UEFA Conference League, në rrethin e dytë eliminator! • #FCBallkani #ForcaBallkani #UCL

Tifozë të dashur,

Tifozë të dashur, Kemi kënaqësinë t’i prezantojmë fanellat e dyta, me të cilat kampionët tanë paraqiten në ndeshjet që i zhvillojmë në udhëtim. Pikërisht me to, futbollistët tanë do të paraqiten sonte, në ndeshjen e dytë kualifikuese, për rrethin e parë të UEFA Champions League, ku luajmë si mysafirë të skuadrës bullgare, Ludogorets. Na priftë […]

Shqiptarë ku do jeni,

Shqiptarë ku do jeni, Skuadra e ka përfunduar stërvitjen në stadiumin Huvepharma Arena në Razgrad, aty ku nesër e luajmë aktin e dytë ndaj kampionëve bullgar, Ludogorets. Futbollistët janë në gjendjen e tyre optimale, për të zbritur nesër mbrëma në këtë fushë dhe për ta dhënë më të mirën e mundshme nga vetja, në kërkim […]

Tifozë të dashur,

Tifozë të dashur, Ndeshja e nesërme në Razgrad, ndaj kampionëve bullgar, fillon në orën 20:00 me orën tonë lokale, kurse me atë të Bullgarisë, në 21:00. Para këtij dueli përcaktues për kalimin e rrethit të parë kualifikues, në Ligën e Kampionëve, skuadra do ta realizojë sonte stërvitjen zyrtare, në stadiumin “ Huvepharma Arena “. Na […]

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu