FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Ndeshja e madhe ndërmjet Ballkanit dhe Dinamo Zagrebit, po afron.

Tifozë të dashur,

Ndeshja e madhe ndërmjet Ballkanit dhe Dinamo Zagrebit, po afron.

Jemi të nderuar për interesimin e jashtëzakonshëm që e keni treguar edhe kësaj radhe, duke i qëndruar besnik kampionit të Kosovës.

Si shkak i kësaj, ulëset e pjesës lindore të stadiumit “Fadil Vokrri”, janë rezervuar të gjitha.

Përmes linkut të mëposhtëm, mund t’i siguroni biletat tuaja edhe pak në pjesët tjera, Veri, Jug, Perendim si dhe ato VIP.

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Na priftë e mbara 🧡🖤
#fcballkani
#uecl
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu