📣 𝗡𝗝𝗢𝗙𝗧𝗜𝗠 𝗣𝗘̈𝗥 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔!

📣 𝗡𝗝𝗢𝗙𝗧𝗜𝗠 𝗣𝗘̈𝗥 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔! Njoftojmë të gjitha mediat e interesuara për ta ndjekur ndeshjen e dytë të Grupit C në UEFA Europa Conference League, ndërmjet Ballkanit dhe Dinamo Zagrebit, se e kemi hapur procesin e akreditimit! Aplikimi bëhet përmes e-mail adresës, duke paraqitur të dhënat personale të përfaqësuesit të redaksisë, bashkangjitur me të dhënat e […]

Ndeshja e madhe ndërmjet Ballkanit dhe Dinamo Zagrebit, po afron.

Tifozë të dashur, Ndeshja e madhe ndërmjet Ballkanit dhe Dinamo Zagrebit, po afron. Jemi të nderuar për interesimin e jashtëzakonshëm që e keni treguar edhe kësaj radhe, duke i qëndruar besnik kampionit të Kosovës. Si shkak i kësaj, ulëset e pjesës lindore të stadiumit “Fadil Vokrri”, janë rezervuar të gjitha. Përmes linkut të mëposhtëm, mund […]

Njoftim!

Të nderuar futbolldashës, Ju njoftojmë se biletat e ndeshjes së Konferencës së Evropës, ndërmjet Ballkanit dhe Dinamo Zagrebit janë të personalizuara. Në çdo hyrje të stadiumit, do të ketë kontrolle të rregullta ku verifikohet bileta. Poashtu me vendim të UEFA-s, për këtë ballafaqim, prania e tifozerisë mysafire është e ndaluar. Në stadiumin “Fadil Vokrri”, funksionon […]

E mbyllim ndeshjen ndaj Llapit me fitoreee 💪

E mbyllim ndeshjen ndaj Llapit me fitoreee 💪 Me golat e Gripshit dhe Kryeziut, marrim 3 pikët e radhës për të vazhduar drejt objektivit tonë kryesor kampional. Të enjten rikthehemi në Evropë në duelin ndaj Dinamo Zagrebit, ndeshje e vlefshme për grupin C në UEFA Europa Conference League. Për ballafaqimin e 5 tetorit biletat janë […]