FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

JUNIORËT

Në ndeshjen e fundit të sezonit në Superligën e Juniorëve, shënuam fitore 2 me 3 kundër FC A&N .

Juniorët jan Kampionët e këtij stinori 🧡

Urime djema për punën e pa lodhshme dhe angazhimin maksimal , me juve e ardhmja e FC Ballkanit është e sigurtë 💪🧡🧡

Ecim tutjee..🧡

#FCBallkani

#ForcaBallkani

#Junioret

#U19

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu