FC Ballkani

Fitore në Suharekë

Fitore në Suharekë 💪

E mposhtim Gjilanin me rezultat 2-1, me golat e dy sulmuesëve tanë, Albin Berisha dhe Arb Manaj.

Do të kemi një pauzë dy javore, si shkak i ndeshjeve të Kombëtareve, për t’u rikthyer sërish bashkë drejt objektivave tona.

Na priftë e mbara, Suharekë 🧡🖤

Suksese reprezentacioneve tona përfaqësuese, në ndeshjet kualifikuese për kampionatin evropian 🇦🇱🇽🇰

#fcballkani#albimallsuperliga

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu