FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Performancë fantastike nga skuadrat tona

Performancë fantastike nga skuadrat tona Pos triumfit 2-1 të ekipit A ndaj Gjilanit, edhe djelmoshat e rinj kanë shkëlqyer Gjenerata deri në 19 vjet, mposhtën Flamurtarin në Suharekë, 6-0, kurse me rezultat të njejtë fituan edhe të rinjët U-17, si mysafir të Drenicës Për këto të arritura, meriton komplimente stafi që punon me çdo gjeneratë […]

Fitore në Suharekë

Fitore në Suharekë E mposhtim Gjilanin me rezultat 2-1, me golat e dy sulmuesëve tanë, Albin Berisha dhe Arb Manaj. Do të kemi një pauzë dy javore, si shkak i ndeshjeve të Kombëtareve, për t’u rikthyer sërish bashkë drejt objektivave tona. Na priftë e mbara, Suharekë Suksese reprezentacioneve tona përfaqësuese, në ndeshjet kualifikuese për kampionatin […]

XI STARTUESE

XI STARTUESE #FCBallkani #ForcaBallkani #AlbiMallSuperliga

Faleminderit kampion!

Faleminderit kampion! @meriton_korenica Kemi qenë me fat që në mesin tonë, kishim një futbollist model, siç ishit ju Meriton Korenica. Ballkani dhe qyteti i Suharekës, do t’i ruajnë kujtimet më të mira të mundshme për ty, pasi gjithmonë ke dhënë shembullin e duhur, se si me ndershmëri, luftohet për fanellë e për klub. Si brenda […]

Rikthehemi në Superligë

Rikthehemi në Superligë Me fillim në orën 16:00, në stadiumin e qytetit në Suharekë, presim skuadrën e Gjilanit. Si gjithmonë me përkrahjen e tifozërisë tonë, skuadra është çdo herë e më e fortë Na priftë e mbara, Suharekë #FCBallkani #KrenariaeKosovës

Tifozë të dashur,

Tifozë të dashur, Aventurën e fazës së grupeve në UECL, e nisim në Çeki përball Plzenit kurse e mbyllim në Kroaci, ndaj Dinamos. Na priftë e mbara #FCBallkani #UECL

Tifozë të dashur

Tifozë të dashur Rrugëtimin tonë në grupet e Konferencës së Evropës, e vazhdojmë ndaj këtyre kundërshtarëve: 1.GNK Dinamo Zagreb 2.FC Viktoria Plzen 3.FC Astana Me punën dhe përkushtimin tonë maksimal, do ta bëjmë të pamundurën që të paraqitemi sa më denjësisht ndaj çdo kundërshtari. Na priftë e mbara, shqiptarë #FCBallkani #ForcaBallkani #UECL

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu