FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Sot e mbyllëm stinorin vjeshtor me ndeshjen kundër Prishtinës, me barazim 1-1.

Shihemi në pranverë në vazhdimin e mbrojtjes së titullit kampion.🙏

Faleminderit tifozëve XHEBRAILAT për mbështetjen e dhënë . Ju padyshim qe ishit motivi ynë i lartë gjatë tërë sezonës.

Me ju rruga drejt suksesit është shumë më e lehtë dhe e arritshme!!

Vazhdojmë së bashku🧡🖤

#fcballkani#forcaballkani#albisuperliga

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Accreditation

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Register