FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Me golat e Pape Cisse, Edi Maksutaj dhe Destan Bytyqit, djemtë tanë U-21 e kanë mundur Fushë Kosovën me rezultat 3-1.

Me golat e Pape Cisse, Edi Maksutaj dhe Destan Bytyqit, djemtë tanë U-21 e kanë mundur Fushë Kosovën me rezultat 3-1.

Shpresat e sotme, janë e nesërmja ekipit të parë, andaj rritja e vazhdueshme e futbollistëve nga të gjitha gjeneratat, nënkupton më shumë kualitet edhe për të ardhmën e skuadrës A.

Ju lumtë djema, vazhdojmë përpara 🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#U21
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Accreditation

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Register