FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Gjysëmfinalja e dytë e Kupës së Kosovës është shtyer për javën tjetër.

Të nderuar tifozë,

Gjysëmfinalja e dytë e Kupës së Kosovës është shtyer për javën tjetër.

Kjo për shkak se presidentja e Republikës, Vjosa Osmani, datën 17 Prill e ka shpallur Ditë Zie shtetërore, në kujtim të grave dhe vajzave të vrara në Kosovë, si rezultat i dhunës në baza gjinore.

Ne si klub urojmë dhe lutemi që në shtetin tonë të mbretëroj gjithmonë paqja dhe dashuria ndërnjerëzore!

Ndeshjen e radhës e zhvillojmë në vikend, në kuadër të Superligës, ku në Suharekë e presim Dritën.
#FCBallkani
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Accreditation

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Register