FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Fitore në Klinë

Gradualisht, djemtë tanë të gjeneratës U-21 po e kapin hapin e duhur. Me fitoren e sotme 2-0, kemi arritur që në 5 xhirot e para kampionale, të grumbullojmë 10 pikë. Duke besuar tek shpresat tona, stafit dhe futbollistëve i urojmë fat e suksese në ndeshjet e radhës. Na priftë e mbara! #FCBallkani #U21

Accreditation

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Register