Të dashur tifozë Shqiptar

Të dashur tifozë Shqiptar  Fillon shitja online e biletave për ndeshjen FC Ballkani – Sivasspor07/10/2022 – FC Ballkani njofton opinionin se biletat për ndeshjen ndërmjet FC Ballkani dhe Sivasspor , ndeshje në kuadër të fazës së grupeve të UEFA Conference League, që do të zhvillohet më datë 13/10/2022 në orën 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, […]

Faleminderit për mikëpritjen!!

Delegacioni i FC Ballkani-t së bashku me ekipin Sivasspor dhe zyrtarët e Ambasadës së Kosovës në Ankara, sot vizituan shtatorën e Komandantit legjendar, Adem Jasharit, që gjindet në kampusin e Universitetit të Sivas-it. Gjithashtu u nderuan edhe shtatorët e Kemajl Ataturk dhe poetit Asim Veysel. Tutje, delegacioni ynë u prit nga sekretari i përgjithshëm i […]

Urime ditëlindja Edi Maksutaj

Urime ditëlindja @ediimaksutaj , klubi të uron shumë vite të lumtura dhe çdo të mirë në jetë#fcballkani#birthdaypost

𝗠𝗘𝗥𝗜𝗧𝗢𝗡 𝗞𝗢𝗥𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 “𝘠𝘓𝘓𝘐 𝘐 𝘑𝘈𝘝𝘌̈𝘚 ”

𝗠𝗘𝗥𝗜𝗧𝗢𝗡 𝗞𝗢𝗥𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 “𝘠𝘓𝘓𝘐 𝘐 𝘑𝘈𝘝𝘌̈𝘚 ” @meriton_korenica Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me sponsorin e Superligës, Albi Mall , vazhdojnë ndarjen e çmimit “Ylli i Javës” pas çdo xhiroje në Albi Mall Superligë. Çmimi i më të mirit për javën e nëntë i ka takuar mesfushorit tonë, 𝗠𝗲𝗿𝗶𝘁𝗼𝗻 𝗞𝗼𝗿𝗲𝗻𝗶𝗰𝗲̈𝘀.Komisioni vlerësoi se mesfushori kreativ […]