FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Dy yjet tanë tashmë janë ftuar për grumbullim me Kombëtaren e Kosovës 🇽🇰

Dy yjet tanë tashmë janë ftuar për grumbullim me Kombëtaren e Kosovës 🇽🇰

Performancat fantastike të Qëndrim Zybës dhe Lumbardh Dellovës, nuk kanë mundur të mos biejnë në sytë e përzgjedhësit Primož Gliha.

Dyshja kampione do të jenë në dispozicion të trajnerit slloven për ndeshjet e radhës të Kombëtares tonë, aty ku bashkohen me ish-bashkëlojtarët, Rrahmani e Korenica dhe reprezentuesit tjerë të Kosovës,

Unë biri yt, Kosovë!
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#KOSOVA
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu