Të dashur tifozë,

Të dashur tifozë, Në Skënderaj fillon rruga jonë për edicionin e ri të Kupës së Kosovës. Shorti i hedhur për fazën e 1/16-ës në këtë kompeticion, na ka vënë përball Drenicës. Na priftë e mbara, Suharekë 🧡🖤#FCBallkani #ForcaBallkani #KupaeKosovës

Mbyllet ndeshja në Tiranë me rezultat 0-1.

Mbyllet ndeshja në Tiranë me rezultat 0-1. Faleminderit për përkrahjen të gjithë tifozëve në stadium. Vazhdojmë bashkë në përballjet e radhës 🧡🖤 Na priftë e mbara!#FCBallkani #ForcaBallkani#UECL

Tifozë të dashur,

Tifozë të dashur, Të gjithë ju që do të arrini sot në Tiranë për ta mbështetur kampionin e Kosovës, për t’u pajisur me biletën tuaj, e keni kioskun përball hyrjes VIP të stadiumit “Air Albania”. Gjithashtu edhe për pak kohë shitja e biletave vazhdon përmes linkut online: https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do Na priftë e mbara, shqiptarë 🇦🇱🇽🇰🧡🖤#FCBallkani #ForcaBallkani […]

#MatchDay 🧡

#MatchDay 🧡 Biletat tuaja mund t’i siguroni tek kiosku para hyrjes VIP tek stadiumi “Air Albania” sikurse që vazhdon shitja edhe online, përmes linkut të mëposhtëm: https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do Na Priftë e mbara 🧡#FCBallkani #ForcaBallkani #UECL

Gati për nesër…

Gati për nesër, ku me fillim në orën 18:45 në Tiranë, jemi nikoqir të Viktoria Plzen, në ndeshjen e vlefshme për UEFA Europa Conference League. Për të qenë bashkë edhe kësaj here, biletat tuaja mund t’i siguroni tek kiosku para hyrjes VIP tek stadiumi “Air Albania” sikurse që vazhdon shitja edhe online, përmes linkut të […]

Futbollisti ynë Walid Hamidi është zgjedhur lojtari i javës nga Albi Mall Superliga

Futbollisti ynë Walid Hamidi është zgjedhur lojtari i javës nga Albi Mall Superliga Vlerësimi i tillë për protagonistët tanë të fushës së blertë, është motiv shtesë për vazhdimin e paraqitjeve sa më të mira nga të gjithë. Na priftë e mbara në rrugëtimin e përbashkët drejt objektivave tona 🧡🖤#FCBallkani #WalidHamidi

Të nderuara media,

Të nderuara media, Ju njoftojmë se Konferenca për gazetarë, rreth duelit të nesërm ndërmjet Ballkanit dhe Viktoria Plzen, mbahet sot në orën 16:00, në stadiumin “Air Albania” në Tiranë. Konferenca do të jetë e hapur për pyetjet tuaja që mund t’i keni për trajnerin Ilir Daja dhe futbollistin, Bajram Jashanica, rreth ndeshjes së pestë të […]

Të nderuar mbështetës të Fc Ballkanit,

Të nderuar mbështetës të Fc Ballkanit, Duke ju falenderuar për interesimin tuaj të vazhdueshëm për ndeshjen e së enjtes, ju kujtojmë se pos linkut për sigurimin e biletave online që e keni në dispozicion,https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do Ulëset tuaja për duelin ndaj Viktoria Plzen, mund t’i siguroni edhe fizikisht në Tiranë, te 𝗸𝗶𝗼𝘀𝗸𝗮 e cila gjendet tek hyrja […]

📣 𝗡𝗝𝗢𝗙𝗧𝗜𝗠 𝗣𝗘̈𝗥 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔!

📣 𝗡𝗝𝗢𝗙𝗧𝗜𝗠 𝗣𝗘̈𝗥 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔! Njoftojmë të gjitha mediat e interesuara për ta ndjekur ndeshjen e pestë të Grupit C në UEFA Europa Conference League, ndërmjet Ballkanit dhe Viktoria Plzen, se e kemi hapur procesin e akreditimit! Aplikimi bëhet përmes e-mail adresës, duke paraqitur të dhënat personale të përfaqësuesit të redaksisë, bashkangjitur me të dhënat e […]

Shqiptarë të dashur,

Shqiptarë të dashur, 28 nëntori mbetet për ne ndër festat më të përzemërta dhe më emocionuese që kemi. Ky muaj i bekuar për kombin tonë, bartë në vete sakrificën dhe krenarinë shumë shekullore të brezave, që na mësuan e na trashëguan ndjenjen për atdheun dhe unifikimin e ndërsjellë, pavarësisht se në sa shtete jetojmë. Themelet […]