FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Me golin e Nazmi Gripshit, e mbyllëm miqësoren ndaj ekipit të Vjosës nga Shtimja.

Me golin e Nazmi Gripshit, e mbyllëm miqësoren ndaj ekipit të Vjosës nga Shtimja. Skuadra do të vazhdojë përgaditjet e rregullta në ditët vijuese, derisa ndeshjet kampionale, sikuese edhe ato të grupeve në UECL, kthehen pas përfundimit të dueleve eliminatore për Euro 2024. Me këtë rast, Fc Ballkani i dëshiron suksese sonte Kombëtares së Shqipërisë, […]

Tifozë të dashur,

Tifozë të dashur, Pas një pauze të shkurtër, skuadra është rikthyer në stërvitjet e rregullta. Të motivuar shumë dhe me energjinë e duhur, futbollistët tanë po bëhen gati për kampanjën e grupeve në UEFA Conference League dhe Superligë. Na priftë e mbara #FCBallkani#ForcaBallkani#Training

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu