FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Zhvillojmë ndeshjen e xhiros së shtatë kampionale.

Të dashur tifozë🧡

Nesër e zhvillojmë ndeshjen e xhiros së shtatë kampionale, ku jemi mysafir të Fushë Kosovës.

Pas kësaj përballje, luajmë në Suharekë duelin e radhës të Superligës, para se të kthehemi në Evropë me super ndeshjen ndaj kampionit të Kroacisë.

Mos harroni se biletat për takimin e 5 tetorit, ndërmjet Ballkanit dhe Dinamo Zagrebit, kanë dalë në shtije dhe ato mund t’i siguroni VETËM përmes platformës online, në linkun e mëposhtëm:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Na priftë e mbara 🧡
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#AlbiMallSuperliga
#FusheKosovaBallkani
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu