FC Ballkani

Vazhdojmë përgaditjet në Antalya, ku skuadra po rigjenerohet nga dita në ditë.

Vazhdojmë përgaditjet në Antalya, ku skuadra po rigjenerohet nga dita në ditë.

Edhe futbollistët që vuajtën dëmtime, po kthehen gradualisht dhe po përmirësojnë performancën hap pas hapi.

Në kuadër të kësaj kampanje përgaditore, nesër e zhvillojmë edhe një ndeshje kontrolluese, kësaj radhe me skuadrën e njohur nga Superliga e Polonisë, Fc Jagiellonia.

Kjo miqësore fillon në orën 15:00 me kohën lokale në Kosovë, kurse me atë të Turqisë në 17:00.

Na priftë e mbara 🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#PreSeason
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu