FC Ballkani

Tifozë të dashur dhe gjithë ju dashamirë të FC Ballkanit,

Tifozë të dashur dhe gjithë ju dashamirë të FC Ballkanit,

Nesër me fillim në orën 11:00 me kohën lokale të Kosovës (13:00 të Turqisë), përballemi me Prishtinën në Superkupë.

Ky është trofeu i parë për vitin 2024 që e synojmë, andaj djemtë tanë fantastikë janë gati për ta shfaqur një ndeshje të madhe, në mënyrë që Superkupa të mbetet në Suharekë.

Na priftë e mbara 🧡🖤
#FCBallkani
#Superkupa
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu