FC Ballkani

Tifozë të dashur,

Tifozë të dashur,

Pas një pushimi të shkurtër dimëror, skuadra është rikthyer në stërvitjet e rregullta.

Ato nisën sot me përkushtimin maksimal, ku të gjithë jemi me motivin më të lartë të mundshëm, drejt synimeve tona të qarta, duke filluar nga Superkupa e cila zhvillohet këtë muaj, Kupa e Kosovës sikurse edhe objektivi kryesor, titulli i tretë kampion.

Na pret një pranverë e nxehtë, ku së bashku me ju, urojmë dhe mbi të gjitha besojmë t’ia dalim 💪

Na priftë e mbara 🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#Training
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu