FC Ballkani

Të nderuara media,

Të nderuara media,

Ju njoftojmë se Konferenca për gazetarë, rreth duelit të nesërm ndërmjet Ballkanit dhe Viktoria Plzen, mbahet sot në orën 16:00, në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.

Konferenca do të jetë e hapur për pyetjet tuaja që mund t’i keni për trajnerin Ilir Daja dhe futbollistin, Bajram Jashanica, rreth ndeshjes së pestë të Grupit C në UECL.

Mirë se vini!
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#UECL
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu