FC Ballkani

Të dashur tifozë të kampionit të Kosovës,

Të dashur tifozë të kampionit të Kosovës,

Skuadra ka arritur në Antalya të Turqisë, për të vazhduar përgaditjet para sezonit pranveror.

Gjatë kësaj kohe, pos disa ndeshjeve përgaditore, do ta zhvillojmë edhe Superkupen e Kosovës, ku më 20 janar përballemi me Prishtinën.

Ky është trofeu i parë që e synojmë për vitin 2024, për të vazhduar më pas në kampionat dhe kupë.

Na priftë e mbara 🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#preseason
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu