FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Të dashur qytetarë dhe tifozë të FC BALLKANIT,

Të dashur qytetarë dhe tifozë të FC BALLKANIT,🧡

Kontigjenti i lojtarëve tanë sa vjen e po forcohet vazhdimisht, duke krijuar një grup të fortë e konkurues për aventurën evropiane, si dhe sezonin e ardhshëm që na pret.

Për të qenë sa më të përgaditur në të gjitha aspektet, skuadra jonë sot ka udhëtuar për në Ohër të Maqedonisë së Veriut, atje ku do t’i zhvillojë seancat stërvitore, derisa do t’i luaj edhe disa ndeshje përgaditore, me disa ekipe të rajonit.

Kjo periudhë kohore do t’i shërbej trajnerit Ilir Daja dhe stafit teknik që të komponohet skuadra, të adaptohen prurjet e reja si dhe të mbahet në nivel të duhur stabiliteti fizik e psikologjik i secilit lojtar, në prag të ndeshjeve kualifikuese evropiane.

Me etjen e madhe për sukseset e radhës dhe bindjen e plotë për paraqitje dinjitoze në Evropë, klubi i uron të gjithëve mbarësi në kampanjën përgaditore.

Na priftë e mbara Suharekë!

#FCBallkani

#KrenariaeQytetit

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu