FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Të 𝗦𝗵𝘁𝘂𝗻𝗲̈𝗻 me fillim nga ora 15:00 e zhvillojmë ndeshjen e radhës kundër 𝗙𝗖 𝗙𝗲𝗿𝗶𝘇𝗮𝗷𝗶𝘁 e vlefshme për javën e 𝟯𝟱-𝘁𝗲̈ në Albi Mall Superligën e Kosovës.

𝗧𝗲̈ 𝗱𝗮𝘀𝗵𝘂𝗿 𝘁𝗶𝗳𝗼𝘇𝗲̈ 🧡,

Të 𝗦𝗵𝘁𝘂𝗻𝗲̈𝗻 me fillim nga ora 15:00 e zhvillojmë ndeshjen e radhës kundër 𝗙𝗖 𝗙𝗲𝗿𝗶𝘇𝗮𝗷𝗶𝘁 e vlefshme për javën e 𝟯𝟱-𝘁𝗲̈ në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Për ta mbrojtur titullin kampion na duhen pikët e plota në shtëpi e me përkrahjen e secilit që e kishim afër gjatë gjithë sezonit do ia dalim edhe këtë betejë.

Hyrja do të jetë falas.

𝗙𝗢𝗥𝗖𝗔 𝗫𝗛𝗘𝗕𝗥𝗔𝗜𝗟𝗔🟠

Të shtunën luanët tanë në fushë dhe ju në tribinë për fitoren e radhës.💪🟠

𝗡𝗮 𝗽𝗿𝗶𝗳𝘁𝗲̈ 𝗲 𝗺𝗯𝗮𝗿𝗮 𝗦𝗨𝗛𝗔𝗥𝗘𝗞𝗘̈🧡🔥

#FCBallkani

#ForcaBallkani

#AlbiMallSuperliga

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu