FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Tashmë UEFA ka bërë të ditur edhe rrjedhën për raundin e dytë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Të dashur tifozë të FC BALLKANIT,

Tashmë UEFA ka bërë të ditur edhe rrjedhën për raundin e dytë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Fituesit e këtyre përballjeve, BALLKANI vs Ludogorets dhe Olimpija vs Valmiera, do të ndeshen mes vete për rrugën vijuese në UCL, kurse humbësit potencial, garat evropiane i vazhdojnë në rrethin e dytë kualifikues të Konferencës.

Na priftë e mbara!

#FCBallkani

#KrenariaeQytetit

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu