FC Ballkani

Sonte zbresim në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta zhvilluar aktin e parë të përballjes me kampionin e Irlandës së Veriut, FC Larne.

Sonte zbresim në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta zhvilluar aktin e parë të përballjes me kampionin e Irlandës së Veriut, FC Larne.

Ndeshja e vlefshme për rrethin e dytë të kualifikimeve, në UEFA Conference League, fillon në orën 20:45, derisa biletat mund t’i siguroni në sheshin e qytetit në Suharekë, deri në orën 17:00, si dhe tek zyra e mediave në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Na priftë e mbara 🧡🖤

#FCBallkani

#ForcaBallkani

#MatchDay

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu