FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Shorti për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës, i ka rezervuar përballjet e para në derbin e qytetit.

Tifozë të dashur,

Shorti për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës, i ka rezervuar përballjet e para në derbin e qytetit.

Më 3 dhe 17 prill do ndeshemi me Fc Suhareken!

Mundësi fantastike për simpatizuesit tanë që t’i shijojnë dy sfida futbollistike, prej të cilave sigurohet njëri finalist i Kupës.

Duke ndjekur bashkë objektivat tona, ju ftojmë të gjithëve në stadium, për të na mbështetur.

Na priftë e mbara 🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#KupaeKosovës
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu