FC Ballkani

Përsëri jemi vlerësuar për punën dhe të arriturat tona!

Përsëri jemi vlerësuar për punën dhe të arriturat tona!

Në manifestimin tradicional “Laureatet e vitit” organizuar nga Federata e Futbollit të Kosovës, Fc Ballkani është shpallur klubi më i mirë.

Poashtu çmimi kryesor për trajnerin e vitit, i ka takuar timonjerit tonë, Ilir Daja.

Futbollisti më i mirë i vitit 2023 është shpallur qendërmbrojtësi ynë unik, Lumbardh Dellova.

Numri 5 portokall e zi, është pjesë edhe e 11-shës së vitit bashkë edhe me 5 lojtarë tanë, duke filluar nga gardiani Enea Koliçi, të dy krahët fantastikë, Armend Thaqi e Lorenc Trashi, sikurse edhe mesfushori i jashtëzakonshëm Qëndrim Zyba e fantazisti, Nazmi Gripshi.

Albion Rrahmani që me nder mbrojti fanellen e Ballkanit gjatë dy edicioneve, është zgjedhur si golashënuesi i vitit.

Faleminderit të gjithëve që kanë vlerësuar punën nga e cila edhe rodhën sukseset tona, teksa ne s’do të ndalemi asnjë çast duke vazhduar të punojmë për një të ardhme edhe më të ndritur për futbollin.

🧡🖤
#FCBallkani
#FFK
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu