FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Pas një paraqitje të shkëlqyeshme në Drenas, arkëtojmë 3 pikët e radhës në kampionat.

Pas një paraqitje të shkëlqyeshme në Drenas, arkëtojmë 3 pikët e radhës në kampionat.

Realizimeve nga Kryeziu, Kuç dhe Gripshi, i dha shumë shije edhe pritja e penalltisë nga portieri Koliçi, për ta mbyllur pastër ballafaqimin me Feronikelin’74.

Faleminderit Xhebrailave dhe krejt tifozëve që ishin me ne në stadium, në mbështetje të kampionit të Kosovës.

Na priftë e mbara në duelin e radhës 🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#AlbiMallSuperliga
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu