FC Ballkani

Orët dhe minutat po kalojnë,

Orët dhe minutat po kalojnë, jemi vetëm një ditë para finales së madhe!

Në mënyrë që askush mos të mbetet pa biletë, i kemi vënë në dispozicionin tuaj edhe biletat e shtypura, të cilat mund t’i siguroni te zyra e klubit, në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Ndeshja Ballkani vs Bate Borisov, është dueli më i rëndësishëm kualifikues në UEFA Conference League.

Bashkë kemi arritur deri këtu, bashkë do të japim gjithçka nga vetja, që ta bëjmë më të mirën e mundshme edhe në Play Off, nga fusha e nga tribinat.

Poashtu, edhe shitja online e biletave, vazhdon!

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Na priftë e mbara 🧡🖤

#FCBallkani

#ForcaBallkani

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu