FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Nesër në stadiumin e qytetit në Suharekë jemi nikoqirë të skuadrës së Llapit.

Të dashur tifozë dhe gjithë ju dashamirë të Fc Ballkanit,

Nesër në stadiumin e qytetit në Suharekë jemi nikoqirë të skuadrës së Llapit.

Me ju në tribunë dhe me futbollistët tanë duke dhënë 100%-shin e tyre, kemi treguar gjithmonë se jemi më të fortë.

Dueli ndaj skuadrës nga Podujeva fillon në orarin e zakonshëm të Superligës, në orën 13:00.

Mbështetja juaj është armë shumë e fuqishme për protagonistët e fushës së blertë 💪

Shihemi të shtunën 🧡🖤

Na priftë e mbara!
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#AlbiMallSuperliga
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu