FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Me dhimbje të thellë pranuam lajmin për vdekjen e futbollistit të skuadrës së Egnatias, Raphael Dwamena

Me dhimbje të thellë pranuam lajmin për vdekjen e futbollistit të skuadrës së Egnatias, Raphael Dwamena.

Fc Ballkani shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen e sulmuesit ganez, klubin e futbollit Egnatia dhe gjithë komunitetin sportiv.

Një tragjedi e tillë ka prekur zemrat e secilit prej nesh, andaj në këto momente të vështira, qëndrojmë me familjen e lojtarit, skuadrën, bashkëlojtarët dhe të gjithë miqtë e të ndjerit.

Shpirti i tij u prehtë në paqe 🙏🏻
#FCBallkani
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu