FC Ballkani

Me dhimbje të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të vogëlushit Noah Murseli

Me dhimbje të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të vogëlushit Noah Murseli, i biri i presidentit të klubit futbollistik Drita, Valon Murseli.

Sot zemrat tona të pikëlluara qëndrojnë me familjen Murseli, duke ndarë dhimbjen bashkë dhe duke u lutur që në këto momente të rënda, Zoti t’u jap forcë, kurse engjëlli i vogël u prehtë në paqe 🙏🏻
Ngushëllime të gjithëve për këtë humbje të madhe 😞

◾️FC BALLKANI
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu