FC Ballkani

Me anë të këtij postimi ju njoftojmë se aventura e mbrojtësit Astrit Thaqit me fanellën portokall e zi ka mbaruar.

Faleminderit 𝗞𝗔𝗠𝗣𝗜𝗢𝗡🧡

Me anë të këtij postimi ju njoftojmë se aventura e mbrojtësit Astrit Thaqit me fanellën portokall e zi ka mbaruar.

Thaqi u bashkua me klubin para dy viteve dhe po largohet me dy tituj të Superligës së Kosovës dhe një Superkupë.

Klubi e falenderon për kontributin dhe i uron suksese kudo që të jesh.

🟠𝗙𝗖 𝗕𝗔𝗟𝗟𝗞𝗔𝗡𝗜

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu