FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Kampionët tanë vazhdojnë të jenë gati për ta dhënë kontributin e tyre për fanellën e shtetit.

Kampionët tanë vazhdojnë të jenë gati për ta dhënë kontributin e tyre për fanellën e shtetit.

Qëndrim Zyba dhe Lumbardh Dellova janë ftuar sërish nga selektori i Kosovës, Primoź Gliha, për ndeshjet që Kombëtarja i zhvillon në muajin nëntor.

Përtej sukseseve tona si klub, me peshë të madhe për ne janë edhe këto momente, pasi puna me përkushtim që vazhdojmë ta bëjmë, po jep rezultate në përforcimim edhe të kualitetit në Përfaqësuese.

Kjo na bënë krenarë dhe na jep motiv e kurajo që të vazhdojmë ta rrisim intensitetin e punës, ashtu siç në vazhdimësi kemi bërë viteve të fundit.

Na priftë e mbara, Kosovë 🇽🇰💪
#FCBallkani
#KOSOVA
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu