FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Jemi të nderuar që gjatë qëndrimit tonë në Astana…

Jemi të nderuar që gjatë qëndrimit tonë në Astana, kemi hasur në mikëpritje të jashtëzakonshme nga afaristët e mëdhenjë të Mabetex Group, në krye me presidentin z. Behgjet Pacolli, që në çdo moment i kanë qëndruar afër klubit tonë.

Mbështetja e tyre e madhe na krijoi lehtësira, si në pajisjen me viza ashtu edhe tek çdo nevojë e secilit prej nesh.

Sonte kishim kënaqësinë që me ftesën e tyre, të darkojmë në njërën nga Residencat e tyre në Kazakistan, që udhëhiqet nga këta bashkatdhetarë tanë, të cilët kanë ndërtuar shumicën e objekteve kryesore të kryeqendrës kazake.

Respekt dhe falemiderit
#FCBallkani
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu