FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

HERE WE GO AGAIN!

HERE WE GO AGAIN!

Ndeshja e radhës evropiane po afrohet dhe ne po bëhemi gati 💪

Për ta shfaqur një tjetër performancë fantastike në “Fadil Vokrri”, si në duelet e kaluara, do të jemi përsëri të unifikuar, në fushë e tribinë.

Biletat tashmë nga sot janë në shitje, për ndeshjen e 26 tetorit ndaj Astanas, e vlefshme për turin e tretë të Grupit C, në UEFA Europa Conference League.

Ashtu sikur herën e kaluar, çmimet janë të njejta:

Veri dhe Jug, 3 euro.
Lindje 5 euro dhe Perendim 10 euro.

Kurse VIP bileta ku përfshihet edhe kateringu, 50 euro.

VINI RE!
Ulëset sigurohen vetëm përmes platformës online, përmes linkut të mëposhtëm:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

BASHKË JEMI GJITHMONË MË TË FORTË!

🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#UECL
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu