FC Ballkani

Gati për nesër…

Gati për nesër, ku me fillim në orën 18:45 në Tiranë, jemi nikoqir të Viktoria Plzen, në ndeshjen e vlefshme për UEFA Europa Conference League.

Për të qenë bashkë edhe kësaj here, biletat tuaja mund t’i siguroni tek kiosku para hyrjes VIP tek stadiumi “Air Albania” sikurse që vazhdon shitja edhe online, përmes linkut të mëposhtëm:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Eja dhe mbështete kampionin e Kosovës, bashkë jemi gjithmonë më të fortë 💪🧡🖤
#FCBallkani
#ForcaBallkani
#UECL
Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu