FC Ballkani

FTESE PER MEDIA!

FTESE PER MEDIA!

Në prag të duelit më të rëndësishëm kualifikues, në UEFA Conference League, sot (23.08.2023) në ora 17:45, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, mbahet konferenca për gazetarë.

Të gjitha pyetjet tuaja që i keni për trajnerin Ilir Daja dhe lojtarin tonë Nazmi Gripshi, mund t’i parashtroni në këtë konferencë, një ditë para sfidës së parë të PlayOff-it, Ballkani vs Bate Borisov.

Ju mirëpresim!

#FCBallkani

#pressconference

All reactions:

8888

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu