FC Ballkani

Për krejt dashamirët e FC Ballkanit

Për krejt dashamirët e FC Ballkanit, bëjmë me dije se pas shumë kërkesave që kemi pranuar, që shitja e biletave t’u mundësohet edhe online, tashmë mund ta siguroni ulësen tuaj edhe përmes linkut të mëposhtëm:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Ndërkohë, për t’u pajisur fizikisht me biletë, edhe nesër nga ora 13:00 deri në 22:00, mund ta bëni këtë te pikat në Suharekë, sheshi i qytetit dhe zyra e klubit në stadium. Njejtë edhe të enjtën deri në orën 17:00.

Ndërkaq në ditën e ndeshjes, biletat i gjeni edhe te zyra e mediave, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë!

#FCBallkani

#ForcaBallkani

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu