FC Ballkani

Festa e mbrotjes së titullit kampion, zhvendoset e tëra në qytetin e kampionëve.

Festa e mbrotjes së titullit kampion, zhvendoset e tëra në qytetin e kampionëve.

Duke gjetur gjuhë të përbashkët me skuadrën e Gjilanit dhe duke i falenderuar perzemersisht per mundesine e dhene qe te festojme ne qytetin tone, gjithashtu dhe Federatën e Futbollit të Kosovës, ju bëjmë me dije se përballja e fundit kampionale, do të luhet në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Falenderim i veqant edhe per FFK-n.

Mirupafshim të dielën në qytetin tonë, ora 15:00

.

.

#FCBallkani

#ForcaBallkani

#Xhebrailat

#AlbiMallSuperliga

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu