FC Ballkani

Search
Close this search box.
Search

Është kënaqësi që edhe një lojtar nga Akademia jonë e futbollit, bashkohet me grupin e skuadrës së parë.

Të dashur tifozë dhe bashkëqytetarë,

Është kënaqësi që edhe një lojtar nga Akademia jonë e futbollit, bashkohet me grupin e skuadrës së parë.

GENTIAN KABASHI, nga Suhareka, tash e 11 vjet mbrojti ngjyrat e FC BALLKANIT në të gjitha grupmoshat e reja, nga pionierët e deri te juniorët.

19 vjeçari është një nga talentët më premtues të futbollit të Kosovës, në pozitën e mbrojtësit të majtë, por me shumë produktivitet edhe në anën sulmuese.

Klubi i uron suksese të mëdha Gentit me fanellën e skuadrës së tij të zemrës, ku u rrit e ku po formohet si profesionist. @gentiankabashii🧡

#FCBallkani

#KrenariaeQytetit

Facebook
Twitter
LinkedIn

Table of Contents

Akreditimi

Përfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Për ndeshjet lokale ose jashtë, ju lutemi kontaktoni veçmas me email. Për pyetje / Kontaktoni: info@fcballkani.com

Regjistrohu